wtorek, 8 grudnia 2015

Отець Іван Музичка про Ярославську чудотворну ікону «Милосердя Двері»


«Як це було на весіллі в Кані Галилейській, Марія з Ярославської ікони говорила і говорить до мільйонів українців словами милосердя» (о. др. Іван Музичка).
Минулими вихідними українські засоби інформації поширили повідомлення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава про те, що стародавня українська Богородична ікона «Милосердя Двері», яка сьогодні зберігається у соборі Преображення в м. Ярославі у Перемисько-Варшавській архиєпархії УГКЦ в Польщі, буде виставлена на площі Святого Петра у Ватикані в день відкриття Святого Року Милосердя.

Італійське інформагентство ANSA також повідомляє, що завдяки домовленостям, досягненим з польським урядом, ця ікона перебуватиме на площі також і під час загальної аудієнції у середу 9 грудня.
Наш багаторічний співробітник о. др. Іван Музичка свого часу брав участь у святкуваннях десятиріччя коронування Ярославської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» коронами від святого Папи Івана Павла ІІ, яке довершив тодішній Префект Конгрегації Східних Церков кардинал Акілле Сільвестріні. З цієї нагоди священик приготував цикл передач, присвячених цій іконі, яка також буде офіційною іконою Року Божого милосердя в УГКЦ.
Проповіді, записані майже десять років тому, не втратили своєї актуальності до сьогодні, і звучать, немов приготовані з нагоди Ювілею Милосердя. Пропонуємо вашій увазі уривок однієї з них:

СЛУХАТИ РАДІО ВАТИКАН

Brak komentarzy: