poniedziałek, 1 grudnia 2008

Strach ma wielkie oczy

Nie ukrywam, że od czasu do czasu czytuje blog ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego. W związku z pojawiającymi się publikacjami, na tymże blogu nie mogę pozostać obojętny na zarzuty, czy wręcz obelgi, a niejednokrotnie kłamstwa. W ostatnim wpisie zatytułowanym "Na pohybel! - groźby za pieniądze polskich podatników 2008-12-01", ks. Tadeusz oskarża tygodnik "Nasze Słowo" o nacjonalizm, a państwo Polskie o wspierania finansowe tejże gazety. Po raz kolejny pozwolę sobie zauważyć, że do kasy państwa Polskiego, płacą także Ukraińcy, którzy są obywatelami RP i mają prawo do dofinansowania, jak wszyscy inni. Na tym dyskusję o finansowaniu NS zakończę.

Jeżeli chodzi o komentarze pod artykułami na portalu Naszego Słowa, niczym nie różnią się od tych na forum www.nowiny24.pl czy www.zycie.pl

Ogołocony pomnik ofiar UPA http://forum.nowiny24.pl/Ogolocony-pomnik-ofiar-UPA-t8792.html

~wisniowiecki~
wpis 8.10.2008, 06:32
Wpis #3
Goście
upowców wypieprzyć z polski a granicę z tymi chamami zamknąc, niech ruskim włazą w d..e


~zb~
wpis 11.11.2008, 19:32
Wpis #43
Goście

Bydlaku jeden ciesz się,że możesz przeglądać Polska stronę inernetową,gdyby nie Polska to byś jeszcze kalkulatora nie znał.Poczytaj historię prostoto jedna ,potomku wypasaczy trzody i kóz. Jak Polscy Królowie tu wojowali to twoji praprapra dziadowie po drzewach skakali a jak nauczyli się rozumieć ze tri zwrotyie to usługiwali-do tego stworzeni byli .Szkoda,że was ruskie w 1920 r i pozniej za ural nie wywiezli.Co ty masz nam nie zapominać????? trizubie. Nie ma takiego narodu w Europie co kraj swój ma od kilkunastu lat a gdzie byliście wczesniej a gdzie wasze elity???


To tyle "kwiatków z forum". Więcej nie ma sensu cytować, bo takiej nienawiści nie ma co powielać. Aż szkoda, że to najprawdopodobniej chrześcijanie. Mogę również zadać te same pytania, co ks. Tadeusz "Co na to polski rząd? Co polska prokuratura? Znowu nic?" Bo obraża się, jak by nie było obywateli Rzeczypospolitej Polski.

Brak komentarzy: