czwartek, 15 lipca 2010

USA: Młodzi mówią "nie" przed ślubem

Wbrew propagandzie organizacji zajmujących się „edukacją seksualną” większość amerykańskich nastolatków stroni od przypadkowych kontaktów seksualnych i zachowuje abstynencję oraz dziewictwo – podkreśla organizacja American Life League (ALL), powołując się na najnowszy raport rządowego Centrum Zapobiegania i Zwalczania Chorób (CDC)

Z danych ujawnionych przez federalną instytucję wynika, że w okresie 2006-2008 58 proc. niezamężnych nastolatek i 57 proc. nieżonatych nastolatków w wieku od 15 do 19 lat nie miała za sobą żadnych kontaktów seksualnych. Większość z nich także wśród motywów podejmowania wstrzemięźliwości seksualnej wymieniała powody religijne i moralne.

Szefowa ALL, Judie Brown zwraca uwagę,że raport Centrum ma olbrzymie znaczenie dla szkól państwowych i publicznych USA, które w większości karmione są niebezpieczną propagandą Planned Parenthood. Według przedstawicieli tej proaborcyjnej organizacji, większość nastolatków powinna jak najszybciej podjąć inicjację seksualną, korzystając przy okazji z proponowanych środków antykoncepcyjnych

Od 1988 roku liczba aktywnych seksualnie nastolatków w USA sukcesywnie spada. Ma to związek z coraz większą popularnością i dostępnością w latach 90. ubiegłego wieku programów propagujących abstynencję przedmałżeńską i dziewictwo.

http://info.wiara.pl/doc/592444.USA-Mlodzi-mowia-nie-przed-slubem

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Dzisiejsze Media ciągle propagują wolność seksualną cały czas rozpisując się o "zabezpieczeniach" na wakacje kreując w ten sposób społeczne przyzwolenie na przygodny seks. Nie mówi się o konsekwencjach, wyrzutach sumienia, splamionej moralności, utracone poczucie własnej wartości, uprzedmiotowienie człowieka... ciężko powiedzieć do czego doprowadzi taka polityka mediów widzę tu ogromne zadanie dla kościoła i duchownych aby po upadku było dokąd wracać...
PS: Ciekawy blog proszę częściej coś do niego wrzucać.