wtorek, 24 sierpnia 2010

POMÓŻMY DAMIANKOWI !!!


......czy wezmę kiedyś mamę w
ramiona......???
SZANOWNI
PAŃSTWO


DAMIANEK urodził się 14 04 2010 w szpitalu powiatowym w Lidzbarku Warmińskim z ciężkim porażeniem splotu barkowego typu ERBA. Od dnia narodzin nasz skarb nie rusza w ogóle rączką ....leży ona bezwładnie wzdłuż ciała a nadgarstek jest niesymetrycznie wykrzywiony Jedynym pocieszeniem jest to że rusza delikatnie paluszkami . Obecnie Damian jest rehabilitowany w domu i był rehabilitowany w szpitalu powiatowym w Bartoszycach . Po czterech miesiącach intensywnej i ciężkiej pracy , wylewania łez przez Damiana nadal tylko delikatnie porusza paluszkami . Po konsultacji z neurochirurgami Wrocławskiego i Katowickiego szpitala specjalizującego się w dziedzinie chirurgii ręki splotu barkowego okazuje się że Damian musi być operowany w pierwszym półroczu swego życia a więc najpóźniej do 14. 10. 2010 . Wykonanie skomplikowanego zabiegu polegającego na przeszczepie nerwów może przynieść oczekiwane efekty i lepsze jutro dla naszego synka . Sytuacja jaka nas spotkała wymaga dużych nakładów finansowych –koszty wyjazdów na rehabilitacje zakup sprzętu potrzebnego do rehabilitacji Damianka w domu . Staramy się robić wszystko by pomóc naszemu synkowi .

Dlatego też mamy odwagę zwrócić się do PAŃSTWA o pomoc dla naszego synka .Aby wspomóc nasze wysiłki prosimy o przekazywanie środków za pośrednictwem Organizacji Pożytku Publicznego .

Rodzice Dorota Mirosław Potoczny
Tel. 724 – 510-151
E-mail ; merauder11@wp.pl

FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO
Ul. Marii Konopnickiej 1 / 189 Dziekanów Leśny
05-092 Łomianki
Tel. 22-751-24-16
KRS 0000142952

ING BANK ŚLĄSKI O/ KRUCZA 51 ,00-022 WARSZAWA
Nr Konta 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981
Tytułem „ darowizna na leczenie i rehabilitację Damianka Potocznego „

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Serce się kraje kiedy człowiek spotyka się z cierpieniem małej niewinnej istoty, w takich chwilach trzeba umacniać i wspierać rodzinę maleńkiego... jeśli mogę coś doradzić to sugerowałbym zmianę szpitala - Bartoszyce nie słyną z dobrych specjalistów..

Anonimowy pisze...

Nawet jeżeli nie słyną, to gdzie indziej szukać pomocy w rehabilitacji, kiedy nie ma na to środków? Rodzice by chcieli na pewno dla dziecka najlepszego specjalistę na świecie, ale nie ma na to funduszy. Dlatego proszą o pomoc.

Anonimowy pisze...

niedaleko Bartoszyc jest Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim w takiej sytuacji najpierw tam szukałbym pomocy to dobrzy specjaliści w Bartoszycach działa również sion http://www.sionbartoszyce.pl/ może oni coś pomogą nie wiem jak to jest u tak małego dzieciaczka może mają jakiś sprzęt do wypożyczenia albo coś mogą zakupić jeżeli jest taka potrzeba.. trzeba by osobiście porozmawiać z Panią Dyrektor..

Anonimowy pisze...

jest to dobry szpital rehabilitacyjny w Górowie ił ale tylko dla dorosłych jako rodzic mogę was zapewnic że tam już bylismy na dzień dzisiejszy Damiana czeka zabieg w Górnośląskim centrum zdrowia dziecka w katowicach 06 10 2010 . mamy nadzieję że tytlko jeden a potem długoletnia i żmudna rehabilitacja w dziekanowie leśnym niedaleko łomianek . Zrobimy wszystko by pomóc naszemu dziecku