piątek, 4 września 2009

Nowe oblicze strony internetowej Parafii Archikatedralnej w Przemyślu

W ostatnim czasie odnowiono stronę internetową Parafii Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Przemyślu. Stronę udoskonalono od strony technicznej. Projekt graficzny wykonała firma jr web design - indywidualne rozwiązania internetowe, Jakub Wiśniewski z Poznania. W nowym projekcie strony uwzględniono głosy wielu internautów dotyczących sklepu internetowego. W dziale KSIĘGARNIA można kupić książki i pamiątki, które są w sprzedaży w sklepiku przy parafii. Bardzo częstą są to publikacje wydawnictwa archidiecezjalnego, a także dotyczące tematyki cerkiewnej, modlitwy i duchowości.


Na stronie prezentowane są aktualności z życia Parafii Archikatedralnej, galeria zdjęć z tychże wydarzeń. Także można zapoznać się z porządkiem nabożeństw, historią parafii i wyposażeniem Archikatedry (Ikony, ikonostas).
Strona internetowa jest nadal w rozbudowie. Planowane jest rozszerzenie o informację turystyczną, rozbudowa działu Świątynia i Artykuły.
Mamy nadzieję, że nasze „nowe oblicze” w Internecie pomoże państwu w zgłębieniu wiedzy o naszej parafii i Kościele Greckokatolickim.

o. Paweł Potoczny
Administrator Strony


Aktualny adres strony
www.soborcerkiew.net

Brak komentarzy: